Cennik

Jeśli trafiłeś do Luxdentica, możesz mieć pewność, że leczenie będzie dokładne, przeprowadzone przez fachowcow i przy użyciu najlepszych narzędzi na rynku.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

W cenę leczenia kanałowego wchodzi zabieg endodoncji mikroskopowej, niezbędna dokumentacja RTG gromadzona w trakcie całego leczenia, opatrunek tymczasowy między wizytami, a także wszystkie znieczulenia.

Jeżeli Twoje leczenie z jakichś powodów będzie wymagało dodatkowych procedur, ich koszty ustalisz bezpośrednio z lekarzem podczas wizyty.

Ząb 1-kanałowy
od 660 zł
Ząb 2-kanałowy
od 950 zł
Ząb 3-kanałowy
od 1250 zł
Ząb 4-kanałowy
od 1400 zł

Powtórne leczenie kanałowe

Jeżeli z jakichś powodów Twój leczony już kanałowo ząb wymaga powtórnego leczenia - dobrze trafiłeś. Nasi lekarze mają duże doświadczenie w powtórnym leczeniu kanałowym, również w trudnych przypadkach, do dyspozycji nowoczesny mikroskop i tomograf - a wszystko w jednym czasie i na miejscu, w naszej klinice.

Dopłata za ponowne leczenie każdego kanału
150 zł

Odbudowa po endodoncji

Po zabiegu leczenia kanałowego, zwłaszcza gdy została utracona duża część zęba, zamiast tradycyjnego wypełnienia możesz skorzystać np. odbudowy z pomocą korony. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie przy leczonych kanałowo "jedynkach", na przykład gdy ich kolor odbiega od koloru innych zębów. Sprawdź możliwości.

Technologia w Luxdentica

Najlepsza w Krakowie wg GCR

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna