Zespół ekspertów

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje leczenie będzie przeprowadzone z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych narzędzi na rynku - nasza klinika to dobry wybór. Największy atut Ludentica tkwi jednak w naszych lekarzach oraz asyście. Nasz zespół to znakomicie wykształceni dentyści i asystentki, stale szkolący się w Polsce i na świecie. To przede wszystkim praktycy, którzy każdego dnia leczą Pacjentów - wyspecjalizowani w temacie endodoncji.

Lek. stom. Joanna Ciągło

Lek. stom. Joanna Ciągło

Endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza

Studia stomatologiczne ukończyła w 2009 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jeszcze w ich trakcie odbyła praktykę w ramach programu Socrates Erasmus w Austrii. Każdego dnia w Luxdentica wykonuje zabiegi endodontyczne. W rozmowach z Pacjentami podkreśla zwłaszcza dostępność nowoczesnych technologii, dzięki którym endodoncja stała się dziś bardziej przewidywalna i skuteczna. Nieustannie się uczy, uczestniczy w branżowych kursach i konferencjach. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających specjalistyczną wiedzę i umiejętności. Mówi w języku angielskim.

Lek. stom. Michał Lenik

Lek. stom. Michał Lenik

Endodoncja mikroskopowa

Studia stomatologiczne ukończył w 2011 roku na Wydziałe Lekarskim Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Systematycznie uzupełnia swoją wiedzę, uczestnicząc stale w branżowych szkoleniach, konferencjach i wykładach. Dr Lenik to stomatologiczny podróżnik, zdarza mu się wyjeżdżać w różne dalekie zakątki świata, by jako wolonatriusz leczyć zęby. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego PTP oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego PTE. Mówi w języku angielskim.

Opinie pacjentów
Certyfikaty
Lek. stom. Michał Ganowski

Lek. stom. Michał Ganowski

W leczeniu endodontycznym zajmuje się jego częścią estetyczną, tj. gdy wyleczony już kanałowo ząb potrzebuje odbudowy, najczęściej protetycznej.

Studia stomatologiczne ukończył w 2013 roku na kierunku Lekarsko-Stomatologicznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Swoje umiejętności, wiedzę oraz pasję stomatologiczną stale poszerza, systematycznie uczestnicząc w konferencjach oraz kursach branżowych. Pacjenci cenią go szczególnie za rzetelne podejście do leczenia, a także wyjątkowo pogodne usposobienie. Zajmując III miejsce w plebiscycie "Dentysta Roku 2015" udowadnia, że oprócz profesjonalizmu uśmiech w leczeniu ma niebagatelne znaczenie. W Luxdentica tworzy kompleksowe plany leczenia, zajmuje się też implantoprotetyką, a także stomatologią estetyczną. Mówi w języku angielskim.

Opinie pacjentów
znanylekarz.pl
Lek. stom. Ewa Rybka

Lek. stom. Ewa Rybka

Protetyka stomatologiczna, stomotologia estetyczna, zaburzenia czynnościowe stawów żuchwowych

Ukończyła stomatologię na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2005r. W latach 2008-2014 r. pracowała jako rezydent w Poradni Protetyki Stomatologicznej UKS w Krakowie. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych kursach praktycznych i teoretycznych. Pomaga pacjentom z problemami w zakresie różnego rodzaju nieprawidłowości: okluzji, braków zębowych, zaburzeń estetyki, dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz parafunkcji. Mówi w języku angielskim.

Opinie pacjentów
Certyfikaty
Lek. stom. Katarzyna Radzikowska

Lek. stom. Katarzyna Radzikowska

Protetyka, stomatologia estetyczna

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum. Ma dziesięcioletnie bogate doświadczenie w zakresie złożonych prac protetycznych i implanto-protetycznych oraz wysoce wymagających prac kosmetycznych mających na celu poprawę uśmiechu. Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Jest uczestnikiem amerykańskiego klubu szkoły estetyki Spear Study Club. Mówi w języku angielskim i hiszpańskim.

Bezpłatne konsultacje


Technologia w Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna