Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_ba0580891fa5c84624f12a947995417b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/krakowleczeniekanalowe.pl/public_html/var/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_ba0580891fa5c84624f12a947995417b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/krakowleczeniekanalowe.pl/public_html/var/cache/prod/classes.php on line 860
O nas - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

O nas

Luxdentica to nowoczesna klinika stomatologiczna w Krakowie oferująca swoim Pacjentom kompleksową pomoc w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, profilaktyki, pedodoncji, protetyki, implantologii oraz ortodoncji; wyjątkowe usługi takie jak DSD, zęby w 1 dzień, leczenie kanałowe pod mikroskopem, specjalistyczną chirurgię stomatologiczną, a także leczenie choroby okluzyjnej, chrapania i bezdechu. Według GCR jesteśmy najlepszą kliniką w Krakowie.

Luxdentica kompleksowo i bezboleśnie rozwiąże wszystkie problemy stomatologiczne

Wielu specjalistów w jednej Luxdentica

W naszej klinice wiemy, jak ważne jest, by Pacjent mógł uzyskać wielospecjalistyczną pomoc. Dlatego nasz zespół, lekarze o różnych specjalnościach, współpracuje ze sobą na każdym etapie leczenia i wszyscy są dostępni na miejscu. Luxdentica posiada własna pracownię rtg i tomografii komputerowej - wszystkie badania i zdjęcia wykonujmy w Luxdentica. Pacjentom, dla których leczenie stomatologiczne wiąże się z dyskomfortem i lękiem polecamy różne formy znieczulenia, które znacznie złagodzą stres związany z zabiegiem.

Klinika przyjazna Pacjentom

Wielokrotnie byliśmy wyróżnieni za fachowe, profesjonalne leczenie i nowoczesne technologie. Dla nas najważniejsze jednak są rekomendacje naszych Pacjentów. W Luxdentica cenimy sobie dobre, parterskie z nimi relacje i dziękujęmy za każdą dobrą opinię! Nasi Pacjenci doceniają nas przede wszystkim za przyjazne, podmiotowe podejście, profesjonalizm i doświadczonych lekarzy. Cenią sobie komfort, dostęp do wielu specjalistów oraz wysoką jakość usług, którą oferuje Luxdentica. Więcej o klinice przeczytasz na głównej stronie Luxdentica.

Technologia w Luxdentica

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna